Nieuws

Vernieuwing sponsorcontract Vakgarage van den Wildenberg

Vernieuwing sponsorcontract Vakgarage van den Wildenberg

Vakgarage van den Wildenberg is al sponsor van onze vereniging sinds 1990, maar zij hebben hun contract uitgebreid en met drie jaar verlengd. Hier zijn we uiteraard heel blij mee. We vroegen Mark van den Wildenberg waarom ze ervoor kiezen onze vereniging al zo lang te steunen.

Waarom heb je ervoor gekozen om TV Wettenseind te sponsoren?
Wij hebben er voor gekozen om te blijven sponsoren, omdat veel leden van onze familie al jarenlang lid zijn of zijn geweest. Daarnaast is TV Wettenseind een echte hechte club net als wij een hecht familiebedrijf zijn. 
 
Wat is het voordeel voor jou als sponsor?
De voordelen voor ons als sponsor zijn natuurlijk de reclame en dat er wordt gepraat over ons bedrijf. Ook zien mensen dat we tegenwoordig een allround autobedrijf zijn voor alle merken en niet langer alleen een Nissan-dealer.

Wil je TV Wettenseind-leden nog iets meegeven (tips)?
Voor een goede prijs-kwaliteit verhouding, kom naar Vakgarage van den Wildenberg
waar klantgerichtheid nog heel hoog in het vaandel staat. Wij zijn gevestigd aan de Europalaan 2 en kunnen alle werkzaamheden aan uw auto doen, van onderhoud tot reparatie. 

« Terug

» Nieuws archief