Nieuws

Leuke Valentijnsdag voor onze jeugd

Sinds eind vorig jaar is er een samenwerking tussen TV Wettenseind en Street Jump in Mierlo. Onderdeel van deze samenwerking is de organisatie van een leuk uitje voor onze jeugdleden.
 

Op Valentijnsdag hebben ruim 50 jeugdleden een erg leuke avond gehad waarbij ze twee uur lang mochten jumpen bij Street Jump Mierlo. Ook kregen alle kids een lekker glaasje ranja en een zakje chipsAlle kinderen hebben een superleuke avond gehad. 

Ondersteuning

Naast de organisatie van dit uitje ondersteunt Street Jump de clubkampioenschappen voor onze jeugd die op maandag 16 maart van start gaan. De Jeugdcommissie was aanwezig en bedankt Fadile en haar team voor de geweldige avond die onze jeugdleden hebben gehad.

 

Lees hier meer over de samenwerking.

« Terug

» Nieuws archief